.

FİRMA PROFİLİ

.

SOYTEK GALVANİZ; Konya'da galvaniz kaplama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Firmamız" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Hizmet Halkımızın İçinde;

CR+3 Beyaz Kaplama, CR+3 Sarı Kaplama, CR+6 Beyaz Kaplama, CR+6 Sarı Kaplama, Siyanürlü Çinko Kaplama ve Asitli Çinko Kaplama yer almaktadır.

Faaliyet gösterdiği Elektroliz Metal Kaplama sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almayı ilke edinmiş ve yönetim politikalarını bu ilkeler doğrultusunda düzenlemiştir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyon ; Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon ; Galvaniz Kaplama alanında ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak,


ARA

WHATSAPP